Kirjeldus
Temast
See on ülimalt realistlik robozou nuku seksimängu häkitud nukk. Selline, millel on hea välimus, realistlik tunne ja vastupidavus. Seega seksnuku katse lõpetamine. Seega, kui soovite nautida võrratut realismi. See kuumusega seksnukk on teie vajaduste jaoks parim valik. Seetõttu sobib see kawaii seksnukk suurepäraselt mehele, kes masturbeerib seksinukuga.
Veelgi enam, see automaatne seksnukk muudab seksi seksnukutüdrukuga nii realistlikuks. Tänu hästi üksikasjalikule disainile. Seega nagu parimad elusuuruses naissoost seksinukud turul. See on tipptasemel seksnukk. Loodud piisava intensiivse stimulatsiooni tagamiseks.
Pealegi on see just kukele mõeldud seksnukk ülimalt realistlik. Nii palju, et isegi professionaalne seksnukkude testija võib kinnitada selle elu, nagu seksinukk, kvaliteedi ja realistlikkuse taset.
Mõõtmed
| Kõrgus | 19,29 tolli / 49 cm |
| Rindkere suurus | 25,98 tolli / 66 cm |
| Puusa suurus | 25,2 tolli / 64 cm |
| Vööümbermõõt | 40 cm / 15,75 tolli |
| Jala pikkus | 8 cm |
| Neto kaal | 8,5 kg |
| Vaginaalne | 16,96 cm / 6,68 tolli |
| Anus | 13,5 cm / 5,33 tolli |
Nukugalerii




















Arvustused
Ülevaateid veel pole.