Kirjeldus
Temast
Kas proovite salvestusruumi säästa? Kuidas oleks selle asemel pika paari seksnuku jalgadega? Need on TPE seksnuku osad ja tunduvad täpselt nagu tõelise naise jalad. See ei erine palju elulaadsetest seksnukkudest – ainus tõeline erinevus on pea ja käte puudumine.
Peale selle on kõik muu proportsionaalne, nagu elusuuruses seksnukkudel ja seks on sama põnev.
Cum-nuku jalgadel on suur seksnukuperse, millega on lõbus mängida. Odavad seksnuku reied ja sale vöökoht muudavad ta stabiilsemaks ja vastupidavamaks, seega peab ta ajaproovile vastu.
Tema disain oli hoolikalt kokku pandud ning realistliku välimusega ja tundega seksnuku jalad on peaaegu sama kõrged kui täiskasvanud seksnukul.
Kui sul ei ole midagi selle vastu, et loobud suhunuku võimalustest, saad nautida nii vaginaalset kui ka anaalset võimet ning seetõttu pakuvad jalad ilma seksnuku torsota sulle rahulolu ja võimaldavad sul teha temast isegi fantaasia-seksnuku. mis tahes kuju, mida soovite oma peas.
Raha ja ruumi kokkuhoid NING kogemuse säilitamine. See nukk on päris varastatud!
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 163 cm |
| Rind | 85 cm |
| Vöökoht | 56 cm |
| Hip | 90 cm |
| Õlg | 37 cm |
| Jala pikkus | 82 cm |
| Käe pikkus | 60 cm |
| Jala pikkus | 20 cm |
| Neto kaal | 40 kg |
| Suuline sügavus | 13 cm |
| Vaginaalne sügavus | 17 cm |
| Anaalne sügavus | 16 cm |
Nukugalerii





















































































Arvustused
Ülevaateid veel pole.