Beskrivelse
Om hende
Hvis du ikke er helt sikker på, hvordan du har god sex med en sexdukke, og du leder efter en sexdukke at lære dig, hvorfor så ikke bruge denne sexben-sexdukke? Denne sexdukke fra 2023 er blandt rækken af amwama sexdukker, og helt ærligt? De fejler ikke. Der er noget at sige om den langbenede skønhed, og selvom hun her er modelleret efter Jessica Ryan, er hun en tilpasset ansigtssex-dukke. Hvis du ønsker at få et dukkeansigt, så skal du bare dele et billede af ansigtet med os, så klarer vi det.
Hvis du ser noget af Jasmine sexdukkeporno, er du god til at komme ind på noget Jessica Ryan-sex med en dukke. Eller måske er du den rødhårede som Jessica Ryan med sexdukke X i denne ligning; uanset hvad er din nyhed ikke en ulempe med denne sexdukke. Hun er meget fleksibel, og hver del af hende - inklusive hendes smukke lange ben kan udføre mindst et trick. Kunne du tænke dig at vide, hvilke der fanger dig? Kom nu, tag hende med hjem.
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 160 cm |
| Bryst | 83 cm |
| Talje | 60 cm |
| Hofte | 88 cm |
| Skulder | 35 cm |
| Armlængde | 60 cm |
| Fodlængde | 21 cm |
| Nettovægt | 40 kg |
| Mundtlig dybde | 13 cm |
| Vaginal dybde | 17 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.