Beskrivelse
Om hende
Merry er toppen af sin klasses silikone sexdukke. Hun er sexdukken for mænd, der elsker barmfagre kvinder.
Den rødhårede sexdukke har kæmpe K-cup bryster.
Den barmfagre sexdukke er så udstyret, at hendes bryster kunne tjene som puder. Og takket være det faktum, at hun er lavet af silikone og ikke er en TPE-sexdukke, er fornemmelsen af at massere disse bryster overjordisk.
Hvis du er fan af store bryster og brystmodifikationer, er denne kærlighedsdukkes massive bryster i naturlig størrelse perfekte til alle formål. Titty knepper, sutter på, masserer? Til forspil og mere er de store bryster en fornøjelse.
Bortset fra sine store bryster har den enorme brystsex-dukke en flad mave og en atletisk krop, der taler om, at hun træner. Forestil dig hende i en sports-bh og shorts.
Den petite sexdukke har et stålskelet med fuld bevægelsesområde, så det er nemt at prøve seksuelle dukkestillinger og vinkler. Alt hvad du har, er hun klar til at matche med lige stor indsats, sirenen.
Hvis sexdukker med store bryster er mere hurtige, er Merry perfekt til dig. Hendes tonede krop og fremragende buste er perfekte til de fleste brystelskere.
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 150 cm |
| Bryst | 68 cm |
| Talje | 52 cm |
| Hofte | 78 cm |
| Skulder | 32 cm |
| Benlængde | 89 cm |
| Armlængde | 58 cm |
| Fodlængde | 19 cm |
| Nettovægt | 25 kg |
| Mundtlig dybde | 13 cm |
| Vaginal dybde | 17 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri










Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.