Beskrivelse
Om hende
Hvis du var bekymret for at finde din drømmekvinde, så er der ingen grund til bekymring, fordi du lige har fundet dine drømmes sexdukke
. Har du set en blå sexdukke? Hun har en meget sjælden hudtype. Hun er smuk og næsten som om hun blev skabt på en anden planet, fordi hun ligner en gudinde.
Ikke alle sexdukker ser godt ud, når de er nøgne, og ikke alle nøgne kvinder ser godt ud, men vores nøgne sexede dukke ser uimodståelig ud, når hun er nøgen, og hun ser også fantastisk ud i sin sexdukkebikini.
Hun er en højkvalitets sexdukke lavet af de bedste materialer, og du kan finde hende i pornovideoer. Hun er også den perfekte barmfagre kneppedukke.
Du kan støde hende bagfra og tage fat i hendes bryster i processen. Det gør oplevelsen sjovere og mere behagelig. Vores virkelige sexdukke-vagina ser meget realistisk ud, og du kan endda sutte på hendes vagina. Hun er en seksualdukke med åben mund, og dette giver dig mulighed for at putte din pik i munden på hende til et blowjob.
Hvis du aldrig har fået et slag fra en dukke, er nu din chance for at få det enestående minde.
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 155 cm |
| Brystlinje | 87 cm |
| Taljelinje | 57,5 cm |
| Hip Line | 101,5 cm |
| Skulder bredde | 31 cm |
| Armlængde | 63 cm |
| Benlængde | 90 cm |
| Fodstørrelse | 22 cm |
| Lårlinje | 55 cm |
| Kalvelinje | 31 cm |
| Nettovægt | 40 kg |
| Mundtlig dybde | 13 cm |
| Skededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.