Beskrivelse
Om hende
Dette er en fuldt realistisk bedstemor tpe sex dukke, der har et levende sexet udseende. Ud over dette får du en pornoskuespillerinde sexdukke, der kan placeres i så mange sexstillinger. Takket være en solid og let skeletramme.
Desuden har denne yandere dev-sex-dukke det levende udseende til fuldstændig engagerende visuel stimulering. Det betyder, at disse rigtige dukker i aktion ser næsten lige så ægte ud som at gøre det med den ægte vare.
Moorever, sexdukkelageret er blevet bragt tættere på dit sted. Dette sikrer, at du kommer til at udføre oral på en legetøjssexdukke så hurtigt som muligt. Når du har gennemført din ordre. Sex med silikonedukke vil blive gjort tilgængelig for dig på ingen tid. Derfor, hvis du er til sammenligning af sexdukke-person. Med denne www.thevalkyrie sexdukke. Du kan nemt forveksle denne kærlighedsdukke fra det virkelige liv med en dyre, førsteklasses ægte dukke i naturlig størrelse. dermed får du en af de bedste og mest realistiske laguna dukker online.
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 159 cm A kop |
| Buste | 72 cm |
| Underbust | 60 cm |
| Talje | 54 cm |
| Hofter | 92 cm |
| Vaginal dybde | 18 cm |
| Mundtlig dybde | 13 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
| Nettovægt | 37 kg |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.