Beskrivelse
Om hende
Dette er en yderst realistisk wm dukke sex dukke, en der blev lavet for at tilbyde dig den allerbedste seksuelle oplevelse. Derfor, hvis du er til kinky tf sex dukke grusomme beskidte komiske scener. Så er denne realistiske ægte dukke perfekt til at skabe den perfekte "dreng spiser sin sperm fra sexdukke"-fantasi.
Desuden, hvis du fandt en sexdukke med dette kvalitetsniveau. Det vil være til en meget højere pris. Således tilbyder denne petite barmfagre sexdukke dig værdi langt over prisniveauet. Dette gør denne virkelige sexdukke Japan-rige dukke til et perfekt valg til at nyde dine seksuelle fantasier.
Desuden er denne ægte dukke, der advarer om sexdukke, meget holdbar. Du lover utallige sessioner af intens elskov. Denne robot-sexdukke, der udpakker ægte dukke, lover konsekvent ekstase. Dette er en smuk 3x-dukke-sex-dukke-kærlighedsdukke, der har alle de bedste funktioner, du har brug for i en realistisk kærlighedsdukke.
Dimensioner
| Højde | 20,47 tommer/52 cm |
| Bryststørrelse | 33,6 tommer/85,3 cm |
| Hofte størrelse | 33,2 tommer/84 cm |
| Taljestørrelse | 44,96 cm/17,7 tommer |
| Benlængde | 20 cm |
| Nettovægt | 16,8 kg |
| Vaginal | 16,5 cm/6,5 tommer |
| Anus | 15 cm/5,6 tommer |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.