Beskrivelse
Om hende
Helt ærligt, anatomisk korrekte sexdukker er her nu, og du har ikke råd til at se på dem og ignorere dem. Hvert eneste af disse fantastiske og unikke og ømme mesterværker kan kun bringe en anden mulighed med sig, som kun kan gøres på så høje niveauer af kreativ menneskelig dygtighed og måde og latterligt innovativt geni. Igen er disse mærker gode til de mest kræsne mennesker, og den sjov og lykke, som disse fremragende mærker vil tilbyde, vil få dig til at rulle på sengen med ægte kærlighed og lidenskab, og derefter vil man blive blandet med nydelse sammen med stønnen og pusten. Bare det at se Sherrys smukke store øjne, eller hendes røde og saftige læber, ville du straks blive fascineret af hendes anden-verdslige udseende.
Dimensioner
| Materiale | Silikonehoved + TPE krop |
| Højde | 158 cm D-skål |
| Skulder | 33 cm |
| Øvre Bryst | 80 cm |
| Nedre Bryst | 59 cm |
| Talje | 54 cm |
| Hofte | 82 cm |
| Låromkreds | 46 cm |
| Kalveomkreds | 29 cm |
| Ben Længde | 83 cm |
| Fødder Længde | 21 cm |
| Nettovægt | 33 kg |
| Munddybde | Ikke tilgængelig |
| Skededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.