Beskrivelse
Om hende
Hvis du har set ægte sexdukkeporno og set sex med en dukke i naturlig størrelse, så er du allerede bekendt med muskuløse sexdukker. Gør dig klar til at opleve animeret ægte dukkesex med den smukke og sexede Beli sexdukke fra det bedste sexdukkefirma.
Du kan også bygge din drømmedukke med vores garanterede sexdukketilpasningsfunktioner. Selvom det er en billig sexdukke, er Beli i stand til at tilbyde det næste niveau af mindblowing seksuel nydelse. Hendes stærke og modstandsdygtige indre skelet giver dig sikkerheden for, at du kan give hende sexdukkens affaldsbehandling uden bekymring. Hendes led og lemmer er fleksible, men du må ikke sætte dem under pres.
Fans af animeret sexdukkesex føjer allerede den realistiske Beli-sexdukke til deres samling, da de er fortrolige med hendes detaljerede håndværk, naturtro funktioner, der hovedsageligt er designet til at overgå forventningerne og tilbyde overvældende fornøjelse.
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 166 cm |
| Buste | 86 cm |
| Talje | 56 cm |
| Hofte | 92 cm |
| Armlængde | 48 cm |
| Fod | 21 cm |
| Nettovægt | 40 kg |
| Mundtlig dybde | 13 cm |
| Skededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri










Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.