Popis
O ní
This is a well-detailed bbw 2018 sex doll. Hence, if you love a sex doll huge butt design. This viviant sex doll is perfect for a girl having sex with doll. Thanks to a well detailed flesh like texture in every body part. Cuddling up with this gorgeous full body real doll feels so realistic.
Moreover, the mouth of a sex doll should be usable. And it definitely is. Making this one of the best rated sex dolls n the market. In
addition, to the realistic ally well detailed design. This bjd sex doll c is highly functional. From skin that feels just ass oft and as supple as a human skin. To flesh like textures in every fleshy, curvy part. This is one of the best sex doll brothel clean dolls money can buy. Moreover, like the best and smallest petite sex doll. This bottom half sex doll has tight, ribbed and well-textured vaginal and anal passages to complete the experience.
Rozměry
| Výška | 19.29 in/49cm |
| Velikost hrudníku | 25.98 in/66cm |
| Velikost boků | 25.2 in/64 cm |
| Velikost pasu | 40cm/15.75in |
| Délka nohy | 8 cm |
| Čistá hmotnost | 8.5kg |
| Vaginální | 16.96cm/6.68in |
| Řitní otvor | 13.5cm/5.33in |
Galerie panenek












Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.