Popis
O ní
Silný sexdoll má silná stehna ze svalů, aby vás udržela v rovnováze při sexu. Sex panenka Quibi se nemusí bát spadnout, protože její kostra je navržena pro rovnováhu. Pokusit se stát sexuální panenkou je téměř nemožné, protože lidé mají sexuální touhy. Dodavatelé čínských sexuálních panenek mají zavedeny způsoby, jak zajistit přepravu po celém světě.
Objevily se otázky typu, jak se zbavit prachu ze sexuálních panenek. Zde přichází na řadu ochranné pouzdro pro sexdoll. Virtuální panenka new sex vám dodá přesně to, co si objednáte. Ken panenka sex Barbie přichází v různých velikostech a hmotnostech.
Vysoké panenky na prodej jsou k dispozici, když navštívíte náš online obchod se sexuálními panenkami. Bezplatnou zkušební verzi sexuální panenky lze vyjednat, aby vám pomohla otestovat život jako thicc sexdoll před konečným nákupem. Anime sex panenka USA je často přizpůsobena rysům amerických anime postav.
Rozměry
| Materiál | Silikonová hlava + TPE tělo |
| Výška | 157 cm |
| Horní poprsí | 82 cm |
| Pás | 44 cm |
| Boky | 80 cm |
| Hloubka vagíny | 17 cm |
| Anální hloubka | 17 cm |
| Ústní hloubka | 12 cm |
| Čistá hmotnost | 30 kg |
Galerie panenek












Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.