Popis
O ní
Přesně předvádějící potěšení z fantazie – cum sexuální panenka, TPE spodní prádlo a sexuální panenka Kikyo. Tato úžasná hračka je vyrobena z vysoce kvalitního TPR materiálu podobného kůži, který jí dodává skutečný pocit z kůže. Tato funkce ejakulace završí vaše intimní chvíle, když se rozhodnete, kdy a kde k ní dojde, takže je zcela výjimečná. Tato kráska je inspirována slavnou postavičkou Kikyo a její postava je dusná od křivek karoserie až po spodní prádlo, které má na sobě.
To znamená, že máte všechny fantazie, které jsou neomezené a budou pro vás tím nejlepším milostným společníkem. Jak je připraveno specialisty využívajícími sofistikované nástroje, poskytuje maximální úroveň odolnosti a je navrženo pro dlouhodobý výkon maximální spokojenosti.
Zažijte nový stupeň spokojenosti s naší převratnou synergií – získejte ji ještě dnes!
Rozměry
| Materiál | Plný silikon |
| Výška | 169 cm |
| Prsa | 80 cm |
| Pod prsy | 67 cm |
| Pás | 57 cm |
| Boky | 90 cm |
| Délka paže | 63 cm |
| Šíře ramen | 35 cm |
| Lýtková linie | 30 cm |
| Stehenní linie | 48 cm |
| Délka nohy | 89 cm |
| Velikost nohou | 22 cm |
| Hloubka úst (pouze měkká hlava) | 12 cm |
| Vaginální hloubka | 18 cm |
| Anální hloubka | 16 cm |
| Čistá hmotnost | 34 kg |
Galerie panenek









Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.