Popis
O ní
Objevte nejlepší sexuální panenku všech dob navrženou podle Joy Model. Tato skutečně vypadající sexuální panenka je vyrobena z nejmodernější technologie az realistických materiálů a splní každé vaše přání. Přirozeně vypadající a tvary, které odrážejí tvary muže nebo ženy, při každém tahu budete lapat po dechu úžasem.
Co však dělá náš Joy Model jedinečným, je to, že dokáže nejen chodit a manipulovat pomocí předem definovaných skriptů nebo hlasem. Protože naše skutečná videa s robotickými sexuálními panenkami s krásnou modelkou Joy ve vás mohou vyvolat pocit, že žijete ve svém fantazijním světě.
Objevte skutečné soukromí 2. 0 s nejmodernějšími sexuálními panenkami na světě – poznejte Joy Model a buďte připraveni na maximální potěšení.
Rozměry
| Materiál | TPE |
| Výška | 163 cm |
| Velikost poprsí | E |
| Plné poprsí | 88 cm |
| Pás | 63 cm |
| Boky | 90 cm |
| Chodidlo | 20 cm |
| Ústní hloubka | 15 cm |
| Hloubka vagíny | 17 cm |
| Anální hloubka | 15 cm |
| Čistá hmotnost | 37 kg |
Galerie panenek
![]()
Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.