Popis
O ní
Rozměry
| Materiál | TPE |
| Výška | 150 cm |
| Horní část hrudníku | 70 cm |
| Spodní část hrudníku | 58 cm |
| Pás | 50 cm |
| Boky | 78 cm |
| Rameno | 30 cm |
| Paže | 55 cm |
| Noha | 75 cm |
| Chodidlo | 20 cm |
| Čistá hmotnost | 29 kg |
| Ústní hloubka | 12 cm |
| Hloubka vagíny | 18 cm |
| Anální hloubka | 15 cm |
Galerie panenek











Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.