Popis
O ní
Všechny oblíbené sexuální panenky, na které si vzpomenete, včetně japonských panenek lásky, jsou k dostání v našich prodejnách. Realistické sexuální panenky se objednávají a zasílají každý den. Je to proto, že s erotickými sexuálními panenkami je spojeno mnoho výhod.
Chcete-li získat co nejvíce zkušeností ze skutečného porna s panenkami, zkuste se podívat na porno s panenkou. Je to nejlepší způsob, jak přimět panenky k sexu. Jste vzrušení a můžete se dostat k dokončení v rekordním čase. Je to proto, že jste viděli mnoho stylů a můžete je napodobit, abyste dosáhli požadovaných výsledků.
Mnoho lidí se ptalo: "Jaká je nejrealističtější sexuální panenka?" Je to japonská panenka skutečné lásky. Tato milostná panenka má nejrealističtěji vypadající maso, které při sexu neklouže. Její tělo vypadá jako něco z časopisu. S touto skutečnou sexuální panenkou je zapnutí zárukou.
V našem obchodě jsou k dispozici panenky z jiných původů. Patří sem sexuální panenka Čína a sexuální panenka Kanada. Tyto realistické sexuální panenky jsou skvělé, pokud jde o nabízení sexuálních požitků. Darujte si erotickou sexuální panenku ještě dnes. Poděkujete si poté.
Rozměry
| Materiál | TPE |
| Výška | 167 cm |
| poprsí | 77 cm |
| Pás | 55 cm |
| Boky | 110 cm |
| Rameno | 32 cm |
| Paže | 46 cm |
| Noha | 90 cm |
| Chodidlo | 21 cm |
| Čistá hmotnost | 39 kg |
| Ústní hloubka | 13 cm |
| Hloubka vagíny | 18 cm |
| Anální hloubka | 17 cm |
Galerie panenek











Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.