Popis
O ní
Panenky holandských manželek hrají v sexu dobře ženské role. Používání sexuálních panenek pro sexuální účely pomáhá snížit stres. Kdykoli budete mít chuť na nějakou sexuální akci, je k dispozici silikonová anime sexuální panenka.
Skutečná panenka Shemale je ideální pro obě pohlaví, včetně trojic s gay nebo lesbickými partnery. Shemale panenka má mužské i ženské pohlavní orgány. To je velmi důležitá vlastnost.
Korejská panenka lásky a japonská anime sex panenka jsou v kategorii nejlevnější panenky lásky. Tyto realistické panenky také přicházejí s kupónovými kódy, které vám pomohou získat je za dobré ceny.
Mezi vaše fantazie může patřit panenka lásky nebo obrovská panenka sýkorka. Dělejte to, co vám přinese naplnění, po kterém toužíte. Poté, co svou panenku svléknete, využijte její pružnou kostru a dejte ji do různých pozic, dokud nenajdete tu ideální pro vás.
Thicc skutečná panenka je opravdová zlatíčko. Má lidské rysy, které vám vždy vykouzlí úsměv na tváři. Není možné zastavit všechny ty divoké věci, které můžete s jejím tělem dělat.
Rozměry
| Materiál | TPE |
| Výška | 170 cm |
| poprsí | 102 cm |
| Pás | 54 cm |
| Boky | 97 cm |
| Rameno | 35 cm |
| Paže | 52 cm |
| Noha | 86 cm |
| Chodidlo | 20 cm |
| Čistá hmotnost | 41 kg |
| Ústní hloubka | 13 cm |
| Hloubka vagíny | 18 cm |
| Anální hloubka | 17 cm |
Galerie panenek
![]()
Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.