Popis
O ní
Víte, že ženy mají také sexuální panenky? Říká se jí femboy sexuální panenka, která byla vyrobena tak, aby uspokojila ženy. Mužská sexuální panenka pro ženy a ne. Tito muži sex-panenky přicházejí s obrovským penisem a panenka Gabriel je jedním z nich. Tato konkrétní mužská silikonová sexuální panenka je pevná sexuální panenka vyrobená pro ženy k použití při wankingu; poskytuje vám příjemnější sebepotěšující sexuální zážitek.
Mužská sexuální panenka může také projít jako gay. Nemusíte začít hledat životní penis, když máte tuto nejlepší mužskou sexuální panenku; je to bezpečné a slušné a přesné pro jízdu na sexu.
Období podvádění, protože váš partner nemůže být spokojen, pominulo. I když ztráta štěstí jako ženy pominula, nová sexuální panenka pro ženy je tu jen pro vaši radost. S ní je váš zdravý rozum zaručen a váš sexuální život bublá. Jak se penis dostane hluboko do vás a naplní vás veškerou spokojeností, můžete získat. Je masivní a váží přesně tak, jak byste si přáli, aby byl, jak je vidíte v katalogu.
Rozměry
| Materiál | TPE |
| Výška | 165 cm |
| Prsa | 67 cm |
| Pás | 55 cm |
| Boky | 81 cm |
| Rameno | 34 cm |
| Délka paže | 57 cm |
| Délka chodidla | 19 cm |
| Čistá hmotnost | 29 kg |
| Ústní hloubka | 13 cm |
| Vaginální hloubka | 17 cm |
| Anální hloubka | 16 cm |
Galerie panenek












Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.