Popis
O ní
Hledali jste, kde si užít sex s porno panenkou? Už nehledejte; tato amouranth sexuální panenka vám poskytne ten nejodpornější sex vašeho života – a budete při tom vypadat dobře. Pokud jste nikdy neměli tu radost z šukání s aibei sexuální panenkou, nechte nás udělat návod. Tato křivá vixen je sexuální panenka pro dívky, které mají rády dívky. Anime dívka se sexem panenkou má překrásná prsa, vítězný úsměv a postavu, kterou dokážou napodobit jen celebrity, které umí sexy panenky.
S touto hladkou pletí a křivkami získáte tu nejlepší harmonii sexuálních panenek ve svém životě, plynulé pohyby namísto trhaných. Opravdu nemusíte chodit daleko při hledání toho, jak koupit sexuální panenku, nebo se obávat, zda získáte hodnotu za cenu sexuální panenky Aibei. Všichni ostatní říkají, že ano. Abyste ji mohli používat pro optimální potěšení, potřebujete jen trochu lubrikantu na vodní bázi, trochu energie a trochu času pro sebe. Jakmile budete s touto milostnou panenkou sami a uvidíte, co všechno dokáže, už nikdy nebudete chtít tuto milostnou panenku vyměnit za jinou. Je prostě dokonalá.
Rozměry
| Materiál | TPE |
| Výška | 160 cm |
| Prsa | 90 cm |
| Pás | 60 cm |
| Boky | 95 cm |
| Rameno | 35 cm |
| Délka paže | 60 cm |
| Délka chodidla | 21 cm |
| Čistá hmotnost | 37 kg |
| Ústní hloubka | 13 cm |
| Vaginální hloubka | 17 cm |
| Anální hloubka | 16 cm |
Galerie panenek











Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.