Popis
O ní
Výrobci silikonových sexuálních panenek vyrábějí tyto japonské skutečné sexuální panenky, které byly použity jako společnice a dokonce jako partneři. Použití japonského sexu s panenkou není pro většinu lidí jen pro sex. Vidí realistické japonské sexuální panenky jako přátele a společníky, kteří jim pomáhají ulevit od osamělosti.
Objevily se příběhy lidí, kteří si vzali své sexuální panenky za partnerky místo lidských bytostí. Podle nich jim panenky lásky nemohou lhát, ubližovat jim nebo je otravovat, takže je mnohem snazší jednat se sexuálními panenkami než s lidmi.
Díky výrobcům sexuálních panenek jsou teplejší a měkčí na dotek, s uměle vyhřívanými otvory a realistickými rysy, jako jsou vlasy, barva pleti, oči a dokonce i oblečení! Velké sexuální panenky jsou populárně známé tím, že je mnoho lidí používá k sexu. Když slyšíte nebo myslíte na velké klitorisy, sex je první věc, která vás napadne, dokonce ani společnost. Pravdou je, že sexuální panenky jsou sexuální hračky, které také vytvářejí emocionální intimitu.
This big butt sex doll offers an enormous and long-lasting sexual period without any complaints. They also have big clit sex dolls for men with a huge penis that hurts and scares most ladies. The big Tit dolls are enticing and succulent to caress. Are you a lover of any of these? There are a lot of big dolls for sale at our site
Rozměry
| Materiál | Plný silikon |
| Výška | D pohár 166 cm |
| Plné poprsí | 82 cm |
| Pod poprsím | 67 cm |
| Pás | 59 cm |
| Boky | 88 cm |
| Šíře ramen | 38 cm |
| Délka nohy | 81 cm |
| Velikost boty | 35 cm |
| Hloubka vagíny | 16 cm |
| Anální hloubka | 13 cm |
| Čistá hmotnost | 43 kg |
Galerie panenek











Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.