Popis
O ní
Rozměry
| Materiál | Silikonová hlava + TPE tělo |
| Výška | 161 cm |
| Plné poprsí | 90 cm |
| Pod poprsím | 58 cm |
| Pás | 51 cm |
| Boky | 87 cm |
| Šířka paže | 47 cm |
| Šíře ramen | 31 cm |
| Délka nohy | 91 cm |
| Délka chodidla | 22 cm |
| Hloubka vagíny | 18 cm |
| Anální hloubka | 14 cm |
| Čistá hmotnost | 37 kg |
Galerie panenek



















Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.