Popis
O ní
Rozměry
| Materiál | TPE |
| Výška | 172 cm |
| Linie prsou | 80 cm |
| Linie pasu | 59 cm |
| Hip Line | 88,5 cm |
| Šíře ramen | 31 cm |
| Délka paže | 70 cm |
| Délka nohy | 108 cm |
| Velikost nohou | 22 cm |
| Stehenní linie | 48 cm |
| Linie lýtek | 32 cm |
| Čistá hmotnost | 40 kg |
| Ústní hloubka | 13 cm |
| Hloubka vagíny | 18 cm |
| Anální hloubka | 16 cm |
Galerie panenek


















Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.