Popis
O ní
Rozměry
| Materiál | Silikonová hlava + TPE tělo |
| Výška | 160 cm |
| Čistá hmotnost | 37 kg |
| Plné poprsí | 85 cm |
| Pod poprsím | 67 cm |
| Pohár | D |
| Pás | 63 cm |
| Boky | 90 cm |
| Ústní | Volitelný |
| Vagína | 20 cm |
| Řitní otvor | 20 cm |
| Rameno | 37 cm |
| Paže | 67 cm |
| Noha | 77 cm |
| Chodidlo | 22,5 cm |
Galerie panenek












































































Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.