Popis
O ní
Tato panenka BBW je skutečná panenka a Marita je skutečná lidská sexuální panenka. Tato nahá panenka a vysoká panenka mají postavu modelu; chceš ji na přistávací dráze, kromě toho, že dráha této porno sex panenky bude tvé tělo.
S jejími energickými kozami, hladkými, pevnými a dobře strukturovanými kočičkami je takové potěšení sledovat tuto nejlepší realistickou sexuální panenku, jak před vámi stojí nahá, a pokud si uděláte čas a obléknete ji do roztomilého spodního prádla pro panenky, přijdete o rozum, když díváš se na ni.
Pokud jde o tuto milou kočku, můžete si vytvořit svou vlastní sexuální panenku, která bude mít všechny atributy, po kterých toužíte, a které by z ní udělaly vaši ideální ženu.
Tato panenka lilie je docela flexibilní; můžete ji ohýbat, jak chcete, abyste získali polohu dostatečně sladkou pro vás. Je to panenka pro potěšení a jde jí především o vaše potěšení. Máte tajný fetiš s panenkou? Uspokojí veškerý váš fetiš a poskytne vám cestu, jak si užít váš sexuální zmatek.
Tato panenka s velkým zadečkem vám přinese spoustu radosti a samozřejmě vás vezme do jiné dimenze sexu nad rámec toho, co si myslíte, že může skutečně existovat. Tato ultra realistická sexuální panenka je vaše sexuální panenka.
Rozměry
| Materiál | TPE |
| Výška | 165 cm |
| Prsa | 105 cm |
| Pás | 60 cm |
| Boky | 109 cm |
| Rameno | 36 cm |
| Délka paže | 60 cm |
| Délka chodidla | 22 cm |
| Čistá hmotnost | 53 kg |
| Ústní hloubka | 13 cm |
| Vaginální hloubka | 17 cm |
| Anální hloubka | 16 cm |
Galerie panenek











Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.