Popis
O ní
Na nejzákladnější úrovni byla sexuální panenka Sara Luvv vytvořena k uskutečnění tohoto specifického snu o profesionální sexuální partnerce. Bylo tedy nutné, aby byla panenka postavena s ohledem na tohoto uživatele, a tak bylo možné při výrobě panenky použít pouze vysoce kvalitní detaily a materiál. Za druhé, panenka je filmová herečka pro dospělé a jmenuje se Sara Luvv; proto se jí podobá. A proto při výběru silikonového modelu lze obdivovat vše, co se týká realistického vzhledu modelky, a zároveň být členem té intimní fáze, která žádná není.
Jedna z nich je spojena s panenkou Sarra Luvv, tato má tuto funkci, která uživateli umožní mít; blízkost, dívat se na panenku a dokonce s ní komunikovat, jako by to byla skutečná živá lidská bytost. Připomíná mu to, že člověk nemusí mít hezkou tvář, žádné vlasy a světlou pleť, aby se mohl stát S&MP dělat to sám. Proto, k překvapení všech, to mohlo být provedeno jakýmkoli způsobem, který by si člověk přál, a přesto to naznačuje, že v sexu existuje partner a že oba používáte svá těla a pravděpodobně to je to, co jste oba chtěli. .
Pro konečky prstů výhoda správná odměna za svobodu nejlepších Dokonalá odměna za svobodu nejlepších znamená nejsnazší způsob, jak ze sexu panenky sara luvv vyrobit sexu panenku sara luvv. Je důležité si také ujasnit, že v oblasti sexuality musí být tvoření a tak je třeba vždy zvažovat priority daného dne.
Rozměry
| Materiál | TPE hlava + TPE tělo |
| Výška | 158 cm D-hrnek |
| Rameno | 33 cm |
| Horní prsa | 80 cm |
| Spodní část prsou | 59 cm |
| Pás | 54 cm |
| Boky | 82 cm |
| Obvod stehna | 46 cm |
| Obvod lýtka | 29 cm |
| Legnth | 83 cm |
| Délka chodidel | 21 cm |
| Čistá hmotnost | 33 kg |
| Hloubka úst | 12 cm |
| Hloubka vagíny | 18 cm |
| Anální hloubka | 16 cm |
Galerie panenek












Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.