Popis
O ní
Rozměry
| Materiál | TPE |
| Výška | 168 cm |
| Linie prsou | 88 cm |
| Linie pasu | 62 cm |
| Hip Line | 96 cm |
| Délka paže | 71 cm |
| Šíře ramen | 35 cm |
| Linie lýtek | 32 cm |
| Stehenní linie | 50 cm |
| Délka nohy | 92 cm |
| Velikost nohou | 23 cm |
| Čistá hmotnost | 40 kg |
| Ústní hloubka | 12 cm |
| Hloubka vagíny | 18 cm |
| Anální hloubka | 16 cm |
Galerie panenek


























Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.