Popis
O ní
Pokud má žena sex s panenkovým fetišem, je pro ni snazší zažít orgasmus. To je jednoduchá logika. Dokud budete kreativní při uvádění specifik pro sexuální panenku yl doll Amazon, naši umělci z kmene sexuálních panenek udělají maximum. Když se tři dívky pokusí o sexuální panenku, skončí to šílenstvím orgasmů se stočením prstů.
O nejlepší živou japonskou sexuální panenku je třeba pečovat, aby se prodloužila její životnost. Po sexu v ateliéru pro panenky se doporučuje okamžitě uklidit. Půl těla mužské sexuální panenky je postavena tak, že vám ta kurva sexuální panenka nespadne.
Sex doll trans porno je plné svižných sexuálních pozic a nic vám nebrání v napodobování, abyste dosáhli stejných výsledků. Co je to panenka az one sex? Z one sex panenka je ochotná hrát jakoukoli roli ve vašem li.
Rozměry
| Materiál | Plný silikon |
| Výška | 162 cm |
| Prsa | 97 cm |
| Pod poprsím | 66 cm |
| Pás | 62 cm |
| Boky | 100 cm |
| Délka paže | 68 cm |
| Legnth | 100 cm |
| Délka chodidla | 21 cm |
| Hloubka vagíny | 18 cm |
| Hloubka konečníku | 15 cm |
| Čistá hmotnost | 30 kg |
Galerie panenek

















Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.