Popis
O ní
Rozměry
| Materiál | Silikonová hlava + TPE tělo |
| Velikost těla | 164 cm D-hrnek |
| Čistá hmotnost | 38 kg |
| Plné poprsí | 80 cm |
| Pod poprsím | 62 cm |
| Pás | 59 cm |
| Boky | 86 cm |
| Délka chodidla | 21 cm |
| Rameno | 34 cm |
| Hloubka vagíny | 18 cm |
| Hloubka konečníku | 15 cm |
| Ústní hloubka | 12 cm |
Galerie panenek











Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.