Popis
O ní
Rozměry
| Materiál | TPE |
| Výška | 160 cm |
| poprsí | 80 cm |
| Pod poprsím | 65 cm |
| Pás | 63 cm |
| Boky | 104 cm |
| Rameno | 39 cm |
| Paže | 48 cm |
| Ruka | 17 cm |
| Noha | 96 cm |
| Chodidlo | 21 cm |
| Pusa | 13 cm |
| Vagína | 18 cm |
| Řitní otvor | 16 cm |
| Pennis | 18 cm |
| Čistá hmotnost | 48 kg |
Galerie panenek












Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.