Popis
O ní
Návštěva nevěstince se nedoporučuje. Nyní si můžete pro své potěšení pořídit jednu z levných TPE panenek. S nahými sexy panenkami si můžete být jisti, že se nenakazíte pohlavně přenosnými chorobami. Jen se ujistěte, že jste po použití uklidili.
Obrázky sexuálních panenek a pornografii lze získat na fóru milostných panenek. Tyto obrázky vám pomohou vzrušit se během předehry. Slova erotické panenky porno zahrnují „sexy panenka nahá, muži se sexuálními panenkami“. Jít s levnou panenkou na sex po celém těle je skvělá volba. Tato sexuální panenka v životní velikosti je vhodná pro všechny věkové kategorie.
Existují různé typy sexuálních panenek. Podle původu máme sexuální panenku Čína a sexuální panenku Japonsko. Pro měření máme 155cm sexuální panenku a 150cm sexuální panenku. Všechno jsou to dobré panenky k dostání, stačí si vybrat podle svého vkusu.
Dostupnost realistických sexuálních panenek je úžasná. Můžete přeskočit rande a všechny formality, které s sebou vztah přináší. Přímo k sexu, žádné úvody ani utrácení peněz. Milostné panenky přinášejí příjemné výnosy za peníze utracené za ně.
Rozměry
| Materiál | TPE |
| Výška | 170 cm |
| poprsí | 102 cm |
| Pás | 54 cm |
| Boky | 97 cm |
| Rameno | 35 cm |
| Paže | 52 cm |
| Noha | 86 cm |
| Chodidlo | 20 cm |
| Čistá hmotnost | 41 kg |
| Ústní hloubka | 13 cm |
| Hloubka vagíny | 18 cm |
| Anální hloubka | 17 cm |
Galerie panenek


























Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.