Popis
O ní
Rozměry
| Materiál | TPE |
| Výška | 170 cm |
| Prsa | 80 cm |
| Pás | 68 cm |
| Boky | 90 cm |
| Šíře ramen | 36 cm |
| Délka paže | 50 cm |
| Délka ruky | 15 cm |
| Délka nohy | 80 cm |
| Stehenní linie | 52 cm |
| Linie lýtek | 33 cm |
| Velikost nohou | 21 cm |
| Ústní hloubka | 10 cm |
| Hloubka vagíny | 14 cm |
| Anální hloubka | 10 cm |
| Čistá hmotnost | 42 kg |
Galerie panenek







































































































Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.