Popis
O ní
Rozměry
| Materiál | Silikonová hlava + TPE tělo |
| Výška | 163 cm |
| poprsí | 79 cm |
| Pás | 60 cm |
| Boky | 90 cm |
| Šířka paže | 62 cm |
| Šíře ramen | 33 cm |
| Délka nohy | 87 cm |
| Délka chodidla | 22 cm |
| Hloubka vagíny | 18 cm |
| Anální hloubka | 14 cm |
| Čistá hmotnost | 39 kg |
Galerie panenek












Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.