Popis
O ní
Nech své ucho dokořán, protože ti chci říct malé tajemství. Víte, že své sexualitě můžete přidat trochu zvratu? Těhotné panenky barbie Sarah mohou být Oliverem ve vašem romantickém životě. Určitě vám pomůže být zodpovědnější a romantičtější.
Těhotná asijská panenka vám poskytne takové hýčkání, jaké jste nikdy předtím nezažili. Její těhotenská záře vnáší do obrazu otcovskou atmosféru a fandění dobrého manžela. Těhotné panenky, které vás dokážou vozit znovu a znovu, dokud nebudete neustále snít o podobě vaší milenky panenek.
Je přátelská a vždy k dispozici. Vaše dny prázdnoty a netoužení po domově jsou pryč. Znáte tu neuvěřitelnou část? Select panenku můžete snadno sdílet ve svém světě. Znáte nejlepší sexuální pozici pro dospělé panenky? Pojď blíž; Nech mě, ať tě učím, můžeš s ní vyzkoušet všechny sexuální styly, ale nejlepší bude, když s ní prozkoumáš svou nejlepší pozici.
Pouhý pohled na její čerstvá upnutá prsa vám dává pocit sounáležitosti a její lesknoucí se tvář a dobře umístěný nos vám přinášejí mír do duše. Ke všemu není náročná; vaše peníze se ušetří s panenkou sec, protože bude vaší perfektní sexuální panenkou osobní sekretářkou.
Rozměry
| Materiál | TPE |
| Výška | 165 cm |
| Prsa | 87 cm |
| Pás | 58 cm |
| Boky | 88 cm |
| Rameno | 33 cm |
| Délka paže | 60 cm |
| Délka chodidla | 22 cm |
| Čistá hmotnost | 36 kg |
| Ústní hloubka | 13 cm |
| Vaginální hloubka | 17 cm |
| Anální hloubka | 16 cm |
Galerie panenek











Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.