Описание
За нея
Както ще се съгласите, азиатската секс кукла в Униформа е най-новото ни допълнение към списъка ни с кукли. Тази играчка идва с много красота и детайли, както е видно от нейното обличане и грим; тя е единствена по рода си и всеки колекционер на екзотични кукли ще се влюби в нея. Висококачественият материал и почти реалистичните черти на лицето правят този мастурбатор да изглежда много интригуващо.
Тази азиатска красавица е красиво облечена в своето стилно облекло, което й придава усещане за власт от работата на бюрото, за която е облечена, заедно с професионализма на нейните дразнещи сесии. Въпреки факта, че децата може да искат да играят ролеви игри или възрастните може да искат просто да си прекарат горещо време, нашата гей гумена секс кукла е проектирана да се огъва лесно с шарнирните си стави и ще се движи реалистично и близо до собственото ви тяло.
Изпитайте най-голямото удоволствие, което е завършено с практически пълен реализъм, с Азиатската секс кукла в униформа сега!
Размери
| Материал | TPE |
| Височина | 165см |
| Гърди | 84см |
| талия | 59см |
| Хип | 87см |
| Дължина на крака | 85 см |
| Дължина на крака | 21 см |
| Дълбочина на вагината | 17 см |
| Анална дълбочина | 17 см |
| Орална дълбочина | 12см |
| Нето тегло | 35 кг |
Галерия за кукли































































































Отзиви
Все още няма отзиви.