Описание
За нея
Персонализирани имейл поздрави за ново пристигане на реалистични кукли в Канада: Направих крачка напред и реших да потърся WM Sex Doll 156cm B Cup. Нищо не е произволно в детайлите, целта на създаването му не е случайна - това е полова половинка. Тя има хубав ръст от 5'6” и има хубаво тяло, прилична фигура, привлекателни и очарователни цици, а също така има чувствителна кожа. Главата и чертите на лицето са направени с по-добър материал и сръчни художници, за да се гарантира, че тази кукла е проектирана с голямо въображение, за да прилича на истински човешки същества. Разбира се, всички нейни стави са не само по поръчка, но и тази конструкция е наистина несравнима; така че ми казаха, че нито една фантазия, която някога сте имали, не би могла да остане неосъществена. Насладете се на фантастичната възможност да притежавате зашеметяващи реалистични манекени, произведени от една от водещите компании WM – радваме се да ви срещнем в Канада!
Размери
| Материал | TPE |
| Височина | 168см |
| Размер на бюста | Е |
| Пълен бюст | 90 см |
| талия | 59см |
| Хип | 90 см |
| Крак | 22 см |
| Орална дълбочина | 12см |
| Дълбочина на вагината | 17 см |
| Анална дълбочина | 12см |
| Нето тегло | 41 кг |
Галерия за кукли












Отзиви
Все още няма отзиви.