Описание
За нея
Представяме прекрасната и чувствена реалистична секс кукла, наречена biqle, която е надарена с пълни привлекателни сочни цици, за да подобри вашите сексуални преживявания. Изработен по най-високите стандарти с помощта на най-добрия TPE материал, този модел е реплика на истинския сексуален партньор, който е предназначен да осигури максимално сексуално удовлетворение. Тя има женствени извивки с най-подходящия и реалистичен вид на лицето, което ще накара всеки да се влюби в нейната красота.
Време е мъжът да изживее всички най-секси мечти, докато докосва всеки крайник на нейната изваяна фигура. Има огъващи се стави, които позволяват лесно позициониране и гладка кожа като тази на истинска кукла. Е, нека ви уверим, че това неустоимо изкушение е нещо, което си заслужава да включите в колекцията.
Побързайте и купете копринената секс кукла за гърди biqle за подобрено сексуално изживяване в живота ви!
Размери
| Материал | TPE |
| Височина | 158см |
| Размер на бюста | д |
| Пълен бюст | 78см |
| талия | 48см |
| Хип | 83 см |
| Крак | 21 см |
| Орална дълбочина | 15см |
| Дълбочина на вагината | 17 см |
| Анална дълбочина | 17 см |
| Нето тегло | 34 кг |
Галерия за кукли












Отзиви
Все още няма отзиви.