Описание
За нея
Размери
| Материал | TPE |
| Размер на тяло | 153 см G чаша |
| Нето тегло | 44 кг |
| Пълен бюст | 97см |
| Под бюст | 61см |
| талия | 53 см |
| Хип | 113см |
| Дължина на крака | 20см |
| Рамо | 37см |
| Дълбочина на вагината | 18см |
| Дълбочина на ануса | 15см |
| Орална дълбочина | 12см |
Галерия за кукли













Отзиви
Все още няма отзиви.