Описание
За нея
Има транссексуални кукли за различни категории хора. Гейовете, лесбийките и хората, които обичат секса с много хора, могат да се възползват от тези реалистични секс кукли.
В нашите опаковъчни кутии има налични снимки на замразени кукли. Снимките могат да се използват за възбуда преди секс сесията. Порно игрите с кукли също са полезни в ситуации, в които получаването на ерекция изглежда трудно.
Има различни голи кукли в продажба на секс кукли. Имаме латиносексуална секс кукла, синонимна кукла и любовна кукла каубойка. Тези любовни кукли са страхотни в куклените крака. Това е най-добрата кулминационна кукла за вашите фантазии.
Фантастична секс кукла има тяло, способно да ви помогне да постигнете множество оргазми за рекордно време и също така да разбере кое работи най-добре за вас. Можете да контролирате играта в спалнята и дори да докажете своята мощ на човешките жени.
Можеш да се чукаш и пак да смучеш гърдите на любовната кукла. С тази практика можете да съобщите предпочитанията си и на любовник. Реалистичните секс кукли идват с много предимства и притежаването на такава е страхотна инвестиция.
Размери
| Материал | TPE |
| Височина | 160см |
| Бюст | 77см |
| талия | 51см |
| Хип | 78см |
| Рамо | 35 см |
| ръка | 50см |
| Крак | 85 см |
| Крак | 21 см |
| Нето тегло | 29 кг |
| Орална дълбочина | 13 см |
| Дълбочина на вагината | 18см |
| Анална дълбочина | 17 см |
Галерия за кукли











Отзиви
Все още няма отзиви.