Описание
За нея
Търсите ли да купите перфектната черна мъжка секс кукла за вашите нужди? Тази истинска кукла за пробване на секс кукла съчетава визуални ефекти, текстура и функционалност за едно наистина завладяващо сексуално изживяване. Първо, тази секс кукла Geminoid f ви стимулира визуално, просто като е добре детайлна и реалистична. Следователно секс играчка за кукла с изплюване Amazon предлага най-доброто качество, което можете да намерите в любовната секс кукла tpe.
Освен това, тази секс кукла 400,00 $ е страхотно допълнение към всяка реалистична колекция от секс играчки. Следователно тази секс кукла звучи точно като истинско нещо. Следователно, ако обичате секс кукла безплатно, гледайте онлайн истинска кукла. Тази секс кукла Йоши има всичко необходимо, за да задоволи дълбоко вашите сексуални нужди. Следователно малкият дизайн на секс куклата обещава още по-високо качество и по-завладяваща стимулация.
Размери
| Нето тегло | 19,62 фунта / 8,9 кг |
| Бруто тегло | 25,13 фунта / 11,4 кг |
| Вагинална дължина | 5,91 инча / 15 см |
| Дължина на ануса | 6,1 инча / 15,5 см |
| Обиколка на крака | 18,11 инча / 46 см |
| Дължина на крака | 0,79 инча / 2 см |
| Височина на седене | 9,06 инча / 23 см |
| Ширина на бедрата | 11,42 инча / 29 см |
Галерия за кукли








































































Отзиви
Все още няма отзиви.