Описание
За нея
Размери
| Материал | Силиконова глава + TPE тяло |
| Височина | 168см |
| Пълен бюст | 83 см |
| Под бюст | 63см |
| талия | 63см |
| Хип | 84см |
| Ширина на ръката | 60 см |
| Ширина на раменете | 37см |
| Дължина на крака | 91см |
| Дължина на крака | 23см |
| Дълбочина на вагината | 21 см |
| Анална дълбочина | 14 см |
| Нето тегло | 38 кг |
Галерия за кукли























Отзиви
Все още няма отзиви.