Описание
За нея
Всеки ден не е ден за секс; понякога това е просто ден за другарство. Разбира се, мъжът не иска секс всеки ден и просто иска да усеща топлината на друго тяло до себе си в някои дни, но какво да правим, когато наоколо няма кой да получи топлина? Е, Дори е тук за това. Тази реалистична секс кукла е добра кукла спътник.
Ако вашият приоритет е приятелството, тогава тази силиконова секс кукла е това, което трябва да изберете. Тази истинска кукла има най-реалистичната човешка кожа и ви дава топлината, за която жадувате.
Дори има сладък поглед с аура на спокойствие около нея, която ви кара просто да искате да сте в нейната компания. За да го увеличите, ако имате настроение, тази секс кукла за възрастни е еднакво готова да прави секс с вас. И никога няма да си представите как изглежда сексът с тази придружаваща секс кукла; това е изключително сладък вкус.
Тази секс кукла на знаменитост има каквото и да е качество, което искате, добър, сладък и спокоен приятел, нежна съпруга и секси, гореща и еротична любовница; каквато и роля да изиграе тази шибана кукла, тя е готова да я изиграе до съвършенство.
Размери
| Материал | Силиконова глава + TPE тяло |
| Височина | 170см |
| Гърди | 83 см |
| талия | 56см |
| Хип | 97см |
| Дълбочина на вагината | 17 см |
| Анална дълбочина | 17 см |
| Нето тегло | 40 кг |
Галерия за кукли























Отзиви
Все още няма отзиви.