Описание
За нея
Знаете ли, че имаме девствени секс кукли? Тези секс кукли никога не са били използвани от никого и когато ги купите, вие ставате първият човек, който има сексуално преживяване с тях.
Нашите девствени секс кукли са кукли от латекс и са направени и изваяни да изглеждат като китайски дами.
Когато гледате секс лента на China Doll, ще я видите да прави всичко секси, съблазнително и привлекателно.
latex fuckdolls са кукли в реален размер и те също са xxx секс кукли, предназначени да добавят пикантност и удовлетворение към вашия сексуален живот.
Освен това тези кукли могат да се използват както от мъже, така и от жени. Може да се намери шибана кукла за момиче и като мъж можете да влезете вътре в тези кукли.
Свършването вътре в секс кукла подобрява сексуалния ви живот и не е нужно да се тревожите за стреса, свързан с почистването й, защото тя се почиства много лесно.
Нашите китайски кукли трябва да стоят красиви на леглото ви, така че поръчайте я и се наслаждавайте на фантастично сексуално изживяване от сега нататък.
Размери
| Материал | TPE |
| Височина | 161см |
| Линия на гърдите | 74см |
| Линия на талията | 50см |
| Линия на бедрата | 80 см |
| Ширина на раменете | 30см |
| На една ръка разстояние | 64см |
| Дължина на крака | 100см |
| Размер на краката | 22 см |
| Бедро Линия | 42см |
| Телешка линия | 29см |
| Нето тегло | 32,5 кг |
| Орална дълбочина | 13 см |
| Дълбочина на вагината | 18см |
| Анална дълбочина | 16 см |
Галерия за кукли





























































































Отзиви
Все още няма отзиви.