Описание
За нея
Нашите специални кукли са сбъдната мечта за сериозни колекционери и ентусиасти. Техните реалистични черти и гладка кожа създават изживяване, което е толкова истинско, колкото и забавно. Секси азиатските кукли идват с широка гама от костюми за тях. Те имат полицейска униформа, както и оскъдна прозрачна нощница. Тези костюми са чудесни за ролеви игри с вашата секс кукла и за прекарване на времето с нея.
Китайските кукли, от друга страна, се предлагат с широк набор от персонализирани функции, някои получават големи задници, докато други получават малки кръгли дупета. Използването на секс кукла варира от потребител до потребител. Някои хора ги използват основно само за сексуални удоволствия, докато някои от тях използват религиозно като приятелка, дори ги третират като такива. Повечето реалистични секс кукли са изработени толкова добре, материалите са с високо качество и се доближават до усещането за човек.
реалистичните истински кукли се предлагат в компактни размери и са обичани от хора, които предпочитат дребни любовници. Любовните кукли Tpe са най-разпространеният вид любовни кукли, продавани в световен мащаб.
Цените на куклите Blow up варират от кукла до кукла в зависимост от нивото на персонализиране, достъпно за крайния потребител. А опциите за персонализиране са толкова много.
Размери
| Материал | TPE |
| Височина | 170см |
| Гърди | 102см |
| талия | 59см |
| Хип | 91см |
| Нето тегло | 46 кг |
| Орална дълбочина | 12см |
| Вагинална дълбочина | 22 см |
| Анална дълбочина | 18см |
Галерия за кукли
























Отзиви
Все още няма отзиви.