Описание
За нея
Секс куклата Rogue the bat е секси и реалистична блондинка, която е в състояние да ви задоволи сексуално. Тъй като популярната секс кукла Nezuko е много реалистична женска секс кукла с размери 148 см. Въпреки че тази секс кукла като живот е много достъпна, тя не е като секс куклата $300, която е по-ниска и изглежда евтина.
Превъзходната секс кукла Harga е изработена от висококачествени хипоалергенни материали, които ги правят безопасни за човешки допир. Когато разголите шибаната секс кукла, ще забележите, че всичките й пръсти на ръцете и краката са съчленени. Същото ниво на гъвкавост важи и за нейните крайници и стави.
Ако сте гледали много от най-добрите видеоклипове за секс кукли на шемейл, може да се изкушите да персонализирате вашата истинска кукла за възрастни. Това е много адаптивна секси любовна кукла, така че можете да добавите хермафродитна секс кукла към поръчката си, ако искате да получите секс кукла и вибратор.
Размери
| Материал | TPE |
| Височина | 153см |
| Бюст | 88см |
| талия | 46см |
| Хип | 88см |
| На една ръка разстояние | 58 см |
| Крак | 21 см |
| Нето тегло | 34 кг |
| Орална дълбочина | 13 см |
| Дълбочина на вагината | 18см |
| Анална дълбочина | 16 см |
Галерия за кукли




























Отзиви
Все още няма отзиви.