Описание
За нея
Тази реалистична солидна секс кукла може просто да съживи сексуалния ви живот.
Представянето й в спалнята с партньора ви е идеално – тя не е истинско човешко момиче и партньорът ви няма да се притеснява от изневяра или обичайната скука на секса.
Тази реалистична секс кукла е 65 см и има кукленска путка и стегнато куклено дупе с различни текстури, така че можете да изследвате най-смелите си фантазии, докато получавате две различни усещания от евтината секс кукла.
За разлика от гумените секс кукли, латексовата секс кукла има гладка кожа, която е забавна за масаж и по-удовлетворяваща за игра. Отворите на порно секс куклата са подходящи за повечето размери на пениса, така че това не е нещо, за което трябва да се притеснявате.
Реалистичната секс кукла има нормално оформени крака и ръце, дълги мигли, дълга хубава перука за кукла и красиви черти на лицето.
Секси любовната кукла е лесна за използване, особено за начинаещи, тъй като те не трябва да се притесняват, че секс куклата с гърди в търговския център ще тежи твърде много, за да бъде носена.
Тя идва с помпа, ремонтен комплект, чанта за съхранение и костюм за секс кукла.
Тази кукла се използва най-добре с лубрикант на водна основа.
Размери
| Материал | TPE |
| Височина | 170см |
| Гърди | 77см |
| талия | 52 см |
| Хип | 85 см |
| Рамо | 33см |
| На една ръка разстояние | 62см |
| Дължина на крака | 20см |
| Нето тегло | 35 кг |
| Орална дълбочина | 13 см |
| Вагинална дълбочина | 17 см |
| Анална дълбочина | 16 см |
Галерия за кукли










Отзиви
Все още няма отзиви.