Описание
За нея
Размери
| Материал | TPE |
| Размер на тяло | 167см D чаша |
| Нето тегло | 32 кг |
| Пълен бюст | 77см |
| Под бюст | 58 см |
| талия | 54см |
| Хип | 80 см |
| Дължина на крака | 23см |
| Рамо | 32см |
| Дълбочина на вагината | 18см |
| Дълбочина на ануса | 15см |
| Орална дълбочина | 12см |
Галерия за кукли














Отзиви
Все още няма отзиви.