Описание
За нея
Запознайте се със секс куклата Obision, технологично чудо, което прави невъзможното възможно и вдъхва живот на еротиката, която е част от нашата природа. Всяка отделна единица от куклата е произведена с изключителна прецизност и малко въображение; в ръцете на опитни майстори е да я сглобят като уникално произведение. Нашите дизайнерски екипи са истински новатори, които не само работят по подобни идеи, но понякога дори могат да измислят решения, които са едновременно нови и вълнуващи, и които все още са красиви.
Чрез използването на реалистичните си външни черти, единственото ограничение, до което Юми може да се превърне във вашия мечтан партньор, е вашата креативност. С привличащи вниманието цветни акценти, от косата до формата на тялото, всичко е персонализирано и точно както искате да бъде. Основата на куклата е оформена с помощта на най-висококачествени полимери, за които е установено, че притежават подобни повърхностни характеристики, като текстура, на човешката кожа, като по този начин синтетичната секс кукла се усеща и движи като истински човек.
Подражавайте на цялото си страстно въображение с Obision Sex Doll – където шумът е безграничен, Pelikaan.
Размери
| Материал | TPE |
| Височина | 161см |
| Размер на бюста | 28F |
| Пълен бюст | 83 см |
| талия | 50см |
| Хип | 89см |
| Крак | 21 см |
| Орална дълбочина | 15см |
| Дълбочина на вагината | 17 см |
| Анална дълбочина | 17 см |
| Нето тегло | 35 кг |
Галерия за кукли












Отзиви
Все още няма отзиви.