Описание
За нея
Има толкова много предимства на шибаните секс кукли. Обикновено се поддържа и почиства лесно. Истинската кукла може да издържи дълго време, без да е необходима подмяна. Една истинска кукла робот е голяма работа. Всички части на тялото му се чувстват истински. Любовната кукла има меки и подскачащи гърди и стегната подобна на плът вагина за вас.
Истинската любов секс кукли са безкористни. Те имат предвид само вашето щастие. Можете да ги позиционирате под произволен ъгъл по ваш избор. В продажба има различни кукли според вашия избор. Имаме реалистични секс кукли, дебели кукли и секси кукли.
Нашият форум за секс кукли съдържа порно клипове за секс кукли и порно клипове за секс кукли. Тези видеоклипове могат да ви помогнат да откриете най-добрите модерни пози за секс. Предлагат се също тройки и лесбийско порно. Имаме и истински албум за кукли.
Когато изследвате фантазиите си с секс кукла, можете да хвърлите повишено внимание на вятъра. С множество вибрационни усещания можете да се потопите в секс сесията. Просто се насладете на желанията си и оживете с набор от различни екстатични чувства.
Размери
| Материал | TPE |
| Височина | 168см |
| Бюст | 69см |
| талия | 54см |
| Хип | 75 см |
| Рамо | 32см |
| ръка | 45 см |
| Крак | 95 см |
| Крак | 21 см |
| Нето тегло | 28 кг |
| Орална дълбочина | 13 см |
| Дълбочина на вагината | 18см |
| Анална дълбочина | 17 см |
Галерия за кукли












Отзиви
Все още няма отзиви.