Описание
За нея
Магазините за секс кукли в Чикаго могат да се похвалят с редки кукли като порцелановата секс кукла ibabe на склад. С тези редки секс кукли идват различни дебели черни секс кукли играчки. Секс куклата Brazzers замества куклата, в случай че настоящата ви секс кукла не работи.
Секс куклата sarada няма да ви остави да висите по време на секс. Тя идва с обещание за завършване. Възможни са множество зареждания в секс кукла, ако секс куклата отговаря на вашите изисквания. Съпругът на секс куклата е този, който постоянно ви предлага множество епизоди на чукане, когато е необходимо.
Жената, шибана мъжка секс кукла, ще има вагината си, пълна с пенис, който прилича на плът. Вагиналните вложки за секс кукла регулират размера на путката, докато пасне на пениса ви. Можете да хванете женската секс кукла с розова коса отзад, за да я задържите на място.
Размери
| Материал | Силиконова глава + TPE тяло |
| Височина | 170см |
| Горен бюст | 101см |
| Под бюст | 59см |
| талия | 56см |
| Хип | 97см |
| Крак | 87см |
| Крак | 21 см |
| Дълбочина на вагината | 17 см |
| Анална дълбочина | 17 см |
| Нето тегло | 44 кг |
Галерия за кукли











Отзиви
Все още няма отзиви.