Описание
За нея
Имате ли нужда от деликатна принцеса, която може да бъде див звяр в леглото? Сладка красавица с пълна и месеста путка? Исканията ви ще бъдат удовлетворени, когато опитате тази 156 см прекрасна аниме секс кукла. Тя е приятна и е готова да се чукаш както пожелаеш. Освен това не е нужно да се стресирате твърде много, за да я имате, тъй като тя е една от евтините кукли в реален размер, които все още ще ви доставят пълно удовлетворение.
Тя е напълно свободомислеща и обичаща забавленията секс кукла, изглеждаща като аниме, с напълно младежки черти. Когато говорите за голи прекрасни кукли с девствени, наистина секси тела, тя е десетка в този аспект. Това е толкова хиперреалистична секс кукла, че определено ще останете във възторг, когато я видите за първи път. Това е любов от пръв поглед, а вероятно и майната от пръв поглед. Тя е толкова съблазнителна и има късмет с лудо хубаво путе, че вероятно може да се изгубите по нея по време на първата си чукане. Тя е една от онези реалистични кукли за възрастни, които не можете да пренебрегнете. Спрете да копнеете за истинско приключение и изберете истинско момиче. Тя е всичко, от което се нуждаете и повече.
Размери
| Материал | TPE |
| Височина | 156см |
| Бюст | 85 см |
| талия | 54см |
| Хип | 84см |
| Нето тегло | 36 кг |
| Орална дълбочина | 15см |
| Дълбочина на вагината | 17 см |
| Анална дълбочина | 17 см |
Галерия за кукли











Отзиви
Все още няма отзиви.