Описание
За нея
Гей плътната кукла е най-реалистичната секс кукла в света. Тази любовна кукла е много ефективна за транссексуални двойки. Всяка реалистична секс кукла трябва да има възбуждащо тяло.
Секс куклата Tgirl е една от най-добрите твърди кукли за мъже. Само нейното тяло задава тона за вашата кулминация. В атмосферата на играта fuckdolls вълните на удоволствието са ваши. Можете да научите повече за секс игрите от порно видеоклипове за кукли.
Ако харесвате жени с малки гърди или малки цици, японската любовна кукла може да бъде персонализирана според вашите фантазии. Не всеки е длъжен да обича жени с големи бюста. Тялото на секс кукла в естествен размер е основната точка за продажба. Ако няма възбуда от гледането на любовната кукла, значи има проблем.
Една от най-усъвършенстваните секс кукли е персонализираната фото кукла. Тази секс кукла в реален размер се предлага с аксесоари за обличане. Можете да я облечете както искате.
Секс куклата гигантка е отворена за всичко, което решите да опитате. Няма оплаквания. Очевидно е, че вие отговаряте за всяко действие, предприето със секс куклата.
Размери
| Материал | TPE |
| Височина | 162см |
| Бюст | 98см |
| талия | 65 см |
| Хип | 105 см |
| Рамо | 33см |
| ръка | 50см |
| Крак | 76см |
| Крак | 22 см |
| Нето тегло | 48 кг |
| Орална дълбочина | 13 см |
| Дълбочина на вагината | 18см |
| Анална дълбочина | 17 см |
Галерия за кукли























Отзиви
Все още няма отзиви.